PowWows.com Forums - Native American Culture

PowWows.com Forums - Native American Culture (http://forums.powwows.com/)
-   Introductions (http://forums.powwows.com/f44/)
-   -   Mam problem (http://forums.powwows.com/f44/mam-problem-67132/)

renia58 02-03-2013 10:20 AM

Mam problem

Jestem zarejestrowana , napisałam post , ale nie mogę napisać nowego tematu , nie wiem co robię żle , jeżeli się teraz udało to się ogromnie cieszę Renata

wardancer 02-03-2013 10:54 AM

Quote:

Originally Posted by renia58 (Post 1556893)
Jestem zarejestrowana , napisałam post , ale nie mogę napisać nowego tematu , nie wiem co robię żle , jeżeli się teraz udało to się ogromnie cieszę Renata

In English:
I have a problem
I am registered, I wrote a post, but I can not post a new topic, I do not know what I'm doing badly, if they did it now I am delighted Renata

This is via Google Translate. ( Polish )

Toolbox 02-03-2013 11:52 AM

Hello and welcome to Powwwows.com!

The issue you are seeing can be from a number of things. Since you are a new member the system will automatically place some of your posts into moderation. That means some of your posts will have to be approved before they can be viewed. That eventually goes away after several posts, for the exception of a couple areas that are moderated for everyone. The other part of that is the fact that you are connecting in from a foreign country and posting in another language.

wanjica_the_one 02-03-2013 12:01 PM

I was thinking that this person had problems with mammeries.

White Powwow Dancer 02-04-2013 12:09 AM

witamy na pokładzie!
WPD via google translate.

lbgood 02-04-2013 12:25 AM

Quote:

Originally Posted by Toolbox (Post 1556897)

The issue you are seeing can be from a number of things. Since you are a new member the system will automatically place some of your posts into moderation. That means some of your posts will have to be approved before they can be viewed. That eventually goes away after several posts, for the exception of a couple areas that are moderated for everyone. The other part of that is the fact that you are connecting in from a foreign country and posting in another language.

Translation:

Wprowadzić 300 chaHello i witamy Powwwows.com!The problemu, który chcesz zobaczyć można z wielu rzeczy. Z uwagi na fakt, że jesteś nowym członkiem system automatycznie umieścić niektóre z twoich postów do moderatora. Oznacza to, że niektóre z twoich postów będzie musiało zostać zatwierdzone zanim można będzie je zobaczyć. Ostatecznie ..

renia58 02-04-2013 08:25 AM

Quote:

Originally Posted by White Powwow Dancer (Post 1556964)
witamy na pokładzie!
WPD via google translate.

renia58 02-04-2013 08:44 AM

Quote:

Originally Posted by lbgood (Post 1556965)
Translation:

Wprowadzić 300 chaHello i witamy Powwwows.com!The problemu, który chcesz zobaczyć można z wielu rzeczy. Z uwagi na fakt, że jesteś nowym członkiem system automatycznie umieścić niektóre z twoich postów do moderatora. Oznacza to, że niektóre z twoich postów będzie musiało zostać zatwierdzone zanim można będzie je zobaczyć. Ostatecznie ..

Thank you , understood :yippee:

CrimsonHalo 02-05-2013 12:02 AM

Quote:

Originally Posted by renia58 (Post 1556893)

Bardzo fajnie ze pani pisze po Polsku...ja jestem Ala:wink:

renia58 02-05-2013 02:20 PM

Quote:

Originally Posted by CrimsonHalo (Post 1557027)
Bardzo fajnie ze pani pisze po Polsku...ja jestem Ala:wink:

:hello:Witaj Ala , cieszę się że jest tutaj osoba która zna język polski Renata bez {pani}

docat 02-05-2013 03:02 PM

Czy przeczytać?

Przez weekend US wiceprezes uczestniczył w Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium, gdzie wygłosił przemówienie na temat polityki zagranicznej administracji Obamy.

W swoim wystąpieniu powiedział:

Widzieliśmy niedawno pozytywnych kroków w celu rozwiązania kryzysu w strefie euro, a Europejski Bank Centralny zastawu stanąć za krajów chętnych do rozpoczęcia reform, a także z Grecji, Irlandii, Poland [Polska powiedział, ale miał na myśli Portugalia], Hiszpania i Włochy biorąc ważne kroki w celu wprowadzenia gospodarek na ścieżkę dźwiękową.

Polska nie jest jeszcze członkiem strefy euro, a jej gospodarka jest w znacznie lepszej kondycji niż Portugalii zadłużonych.

CrimsonHalo 02-07-2013 12:22 AM

Quote:

Originally Posted by renia58 (Post 1557073)
:hello:Witaj Ala , cieszę się że jest tutaj osoba która zna język polski Renata bez {pani}

Wyglada ze kazdy mowi po Polsku teraz! Ktorej czesci Polski jestes?

CrimsonHalo 02-07-2013 12:28 AM

It's cute how everyone responded in Polish :tongue:

docat 02-07-2013 01:22 AM

Quote:

Originally Posted by CrimsonHalo (Post 1557187)
It's cute how everyone responded in Polish :tongue:

Polskiej jest nowy język "cool".

renia58 02-07-2013 02:09 PM

CrimsonHalo Mieszkam na północy Polski ,okolice Gdańska na kaszubach mam niedaleko do Trójmiasta 13 km , a Ty gdzie mieszkasz?

Grits & Beans 02-07-2013 03:17 PM

atamiskatowin nitotem!

translate that haha

renia58 02-07-2013 03:18 PM

Quote:

Originally Posted by docat (Post 1557189)
Polskiej jest nowy język "cool".

:appl:

Grits & Beans 02-07-2013 03:27 PM

Quote:

Originally Posted by Toolbox (Post 1556897)

http://cdn.memegenerator.net/instanc...x/34510832.jpg

Quote:

Originally Posted by lbgood (Post 1556965)
Translation:

nice save el lol

CrimsonHalo 02-07-2013 03:32 PM

Quote:

Originally Posted by Grits & Beans (Post 1557223)
atamiskatowin nitotem!

translate that haha

:whatchuta Crimson Halo is the awesomest? LOL

docat 02-07-2013 04:20 PM

Quote:

Originally Posted by Grits & Beans (Post 1557223)
atamiskatowin nitotem!

translate that haha

To nie jest polski! Pobierz za pomocą programu!

All times are GMT -4. The time now is 10:57 AM.